Mole Nedir?
Mole ile ne hedeflenmektedir?
M-Maks
Maks okulları 21 yıldır okul öncesinden liseye kadar akademik ve bilimsel eğitim sistemini sportif ve sanatsal başarılar ile süslemektedir.
Okulculuk ve dershane deneyimimizi birleştirerek akademik açıdan verimliliğini ispatlamış bir eğitim modeli geliştirdik. Anaokulundan itibaren, tecrübeli akademik kadromuz, eğitim dökümanlarımız, yayınlarımız, lise ve üniversitelere sınav hazırlık programımızla somut başarılara imza atmaktayız.
O-Organization(Organizasyon)
Öğrencilerimize kendini ifade eden, öğrendiği bilgiyi kullanabilen, dışa dönük, planlama yapan ve uygulayan yöneticilerin temelini atmaktayız. Bu anlamda kurum yöneticilerimizin yanı sıra öğrenci meclisleri oluşturarak öğrenci temsilcilerinin de öneri ve fikirlerini alarak okul faaliyetlerini planlamaktayız. Maks Koleji olarak bugünün çocuklarının geleceği yönetenler olacağının farkındayız.
L-Leadership(Liderlik)
Her insanın bir alanda lider özellikler göstereceğine inanmaktayız. Maks Okulları olarak Yeni Dünya düzenine uygun yeni mesleklerin çıkmasına paralel, Dünya’yı takip eden, kendini kitlelere ifade edebilen, araştıran, sorgulayan, sorumluluk alabilen lider öğrenciler yetiştirmeyi hedeflemekteyiz. Maks okulları, sanatta, sporda, teknolojik ve bilimsel alanlarda uluslararası tüm meslek dallarında başarılı olabilecek öğrenciler yetiştirmektedir.
E-Engineering(Mühendislik)
Maks Kolejinde teknolojik gelişmelere paralel olarak tasarım yapabilen, proje üretibilen, bilimsel platformlarda kendini temsil edebilecek, tüm mühendislik alanlarında başarı sağlayabilecek öğrenciler yetişmektedir.
Günümüzde hızla gelişen savunma sanayisi, bilişim ve teknoloji, haberleşme, robotik kodlama, yazılım, uzay teknolojisi, biyokimya ve yönetim bilişim sistemlerinde beceri ve yetenekleri doğrultusunda öğrencilerimizi keşfediyor ve onları ilgilerine göre destekliyoruz.