2017-2018 Başarılarımız


2018-2019 Başarılarımız


Burak Duymaz
Herkese iyi günler diliyorum.2013 yılında LYS MF2 ve MF3 puan türlerinde Türkiye 2.oldum.Eğitim kurumlarınız tercih etme sebeplerimi şöyle sıralayabilirim. Başarılı öğretmen kadrosu ,idarecilerin cana yakınlığı ve motive etmeleri, öğrenciye değer veren yaklaşımları kaliteli eğitim programları ve kaynakları ,disiplinli bir eğitim ve hedeften sapmayan profesyonel destek ve takip sistemleri beni hedefimin üzerine taşımıştır. Su an Hacattepe Üni. Tıp Fakültesi İngilizce Bölümünü bitirerek çalışma hayatına başladım.

Mehmetcan Çelik
Makina Mühendisliği okumaktayım. Türkiye’de az olan ve desteklenmeyen bir spor dalı olan Motocrossçuyum. Eğitimimin yanında bu sporda da bana destek verdiğiniz için teşekkür ederim.52 metre yüksekten atlamada Türkiye derecelerine imza attım. Eğitimin yanında spora ve sporcuya verdiğiniz destekten dolayı çok teşekkür ederim.

Ediz GÜNEY
Merhabalar ben Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdim. Size kısaca Tıp Fakültesine giden yolumu anlatmak istiyorum.12yıllık eğitim hayatımda düzenli olarak çalışmaya özen gösterdim .Ancak sınav stresi ve kaygılarımdan dolayı pek çok okul değiştirdim. Kurumlarınızda son 2 yıl eğitim aldım. Çok ciddi değişimler yaşadım. Bir tanıdığımız vasıtasıyla Bülent Büke ile tanıştım ve ciddi psikolojik destekler alarak hedefimin çok büyük olmadığını anladım. Yüksek puan almama rağmen ailemden ayrılmak istemediğimi için Uludağ Üni. Tıp Fakültesini tercih ettim. Bulunduğum okulda öğretmenlerimin kaliteli ve özverili olduklarına bizzat şahit oldum her zaman alanında uzman kişilerden ders aldım. Bu kurumdaki aile ortamı ve disiplinli eğitim anlayışı tüm öğrencilerin istekli oluşları başarıya ulaşmamda bana büyük kolaylık sağladı.

Nilay ERKAL
Lise eğitimini okullarınızda aldım bir çok Türkiye birinciliği, 6000/8000/10000 metre uzun mesafe yarışlarında 3 defa Boğaz 1.liği ,2018 Lizbon Olimpiyatlarında klasmanında Dünya 7.liği başarısına imza attım. Daha önce özel okulda bulamadığım sporcu desteğini, hem maddi hem manevi açıdan bana sağladığınız için teşekkür ederim. Okullarınızda sporcuların da kaliteli üniversitelere yerleşebileceği düşüncesi aşılandı. Özellikle kendisinin de bir sporcu olması sebebi ile beni sporun yanında iyi bir meslek edinmem gerektiğini aşılayan kurucumuz Bülent Hocama teşekkür ederim. Yeditepe Uni. Eczacılık Fak. %100 Burslu olarak okumaktayım.

Elif GÜNEŞ
Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesini bitirdim. İyi ki eğitim hayatımda kurumlarınızı seçmişim. Öğretmenlerimin bilgi olarak beni doyurmaları bana kendimi şanslı hissettiren bu kurumda ismi geçen bir öğrenci olmaktan sevinç duyuyorum. Okullarınızdan mezun olup gittikten sonra da unutulmayacak öğretmen ve arkadaşlıklar kazanmış olmaktan mutluluk duydum. Bu ailenin bir parçası olmak gurur verici. Başta Tümay Büke ve Bülent Büke öğretmenlerim olmak üzere bu zorlu süreçte üzerimde emeği olan tüm öğretmenlerime teşekkürü borç bilirim.

İlknur Aydın
Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini 3.sınıf öğrencisiyim eğitimimi kurumlarınızda tamamladım. Emek azim ve sabır ile eğitimlerimi aldım. Okullarınızı uzun yıllardan beri öğrenci yetiştiren deneyimli ve alanında uzman, kaliteli ve fedakar öğretmenlerime güvenerek bu zorlu süreçten başarıyla çıktım. Beni bu zorlu maratonda psikoloji olarak hiç yalnız bırakmadınız. Hayalimi gerçekleştirmenin istediğim okulda okumanın mutluluğunu yaşıyorum. Şimdi görüyorum ki çok doğru bir tercih yapmışım.

Elif Acar
2015 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini Kazandım özetle mükemmel bir rehberlik sistemi muhteşem bir öğretmen kadrosuyla eksiksiz kaynaklar eşliğinde samimi ve disiplinli bir ortamda kurumlarınızda eğitim gördüm. Hedeflerime sizinle ulaştım. Şu an çok mutluyum.